Mazowsze lokalnie – dowiedz się, jak zdobyć grant na działania

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zaprasza do kolejnej edycji konkursu na mikrodotacje dla społeczności lokalnych Mazowsza. Grupy nieformalne lub młode organizacje pozarządowe mogą zdobyć od 2 do 6 tys. zł na swoje działania.

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zaprasza na spotkanie inspirująco-informacyjne dotyczące nowego konkursu grantowego w dniu 6 marca 2024 roku w Warce w Centrum Sportu i Rekreacji w godzinach od 9:00 do 12:00.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, aktywne grupy oraz młode organizacje z terenu gminy Warka, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swojej społeczności do tworzenia projektów na inicjatywę oddolną lub na rozwój organizacji. Pomysły można zgłaszać wypełniając fiszkę projektową (krótki opis planowanych działań) do 27 marca 2024 poprzez stronę www.mazowszelokalnie.pl.

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. jest ambasadorem Konkursu, wspierającym inicjatywy na terenie powiatu grójeckiego. Z operatorami programu połączył ich wspólny cel jakim jest aktywizowanie społeczności lokalnych wokół działań o charakterze dobra wspólnego.

W tym roku premiowane są dodatkowo inicjatywy zakładające edukację ekologiczną lokalnej społeczności oraz kształtowanie prawidłowych postaw dzieci i dorosłych związanych z ochroną środowiska/ promocję zrównoważonego rozwoju. Drugim priorytetem są projekty zakładające promocję, edukację i wsparcie zdrowia psychicznego lokalnej społeczności oraz kształtowanie prawidłowych postaw dzieci i dorosłych związanych ze zdrowiem psychicznym

Osoby zainteresowane Konkursem zapraszamy do kontaktu z biurem Stowarzyszenia W.A.R.K.A. oprócz spotkania informacyjnego przewidziane jest również wsparcie w formie doradztwa indywidualnego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

Kontakt: Agnieszka Łeszczyńska, e-mail: aleszczynska@stowarzyszeniewarka.pl, tel: 504 968 412

Spotkanie informacyjne: 6 marca, godz. 9-12, CESIR, Warka, Sala nr 3 (na partnerze)