W latach 2006-2018 dotowanych było 257 projektów. Oto pełna lista projektów:

Rok 2018:

  1. Szczep 1 Wareckich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych- Kampania Bohater
  2. Stowarzyszenie “made in Bończa” – Ławeczka
  3. Grupa teatralna “AKCJA” przy GDK w Chynowie – Jest takie miejsce, taki kraj…
  4. Grupa inicjatywna z Miedzechowa – Wybudujmy razem altanę
  5. OSP Sielec – Szukamy śladów historii Sielca
  6. Klub Gier i Fantastyki GROFAN przy GOK Grójec – Geek Expansion 3.0 Konwent Gier i Fantastyki
  7. Mieszkańcy wsi Michalczew – Michalczew pięknieje – spotkajmy się nad stawem
  8. Sołectwo Goszczyn – Sołtysówka – Zielona Świetlica
  9. Grupa nauczycieli przy PSP w Drwalewie – Zdrowa Rodzina – Szczęśliwa Rodzina
  10. Sołectwo Gośniewice – Aktywne Gośniewice
  11. Rada Rodziców przy PSP w Watraszewie – Działajmy razem i uczmy się od siebie w Watraszewie
  12. Mieszkańcy wsi Konary – Plac zabaw dla dzieci we wsi Konary
  13. Grójeckie Forum Kulturalno-Charytatywne Alfa – Grójecka Akademia Filmowa “CHAPLIN”
  14. Stowarzyszenie Seniorów ,,PoKUSa” – Centrum Aktywności Międzypokoleniowej – Senior+Junior fajna sprawa, bo w tym cała jest zabawa
  15. Stowarzyszenie “ANIMATOR” – Pobawmy się w cyrk…
  16. Lokalni Inicjatorzy Działań Wszelakich – Wspomnienia dziadka i 40 – latka.

Rok 2017:

  1. Grójecki Klub Gier i Fantastyki GROFAN – GEEK EXPANSION 2.0 – konwent gier i fantastyki
  2. Inicjatywa Na Rzecz Pięknego Końca Świata – Tradycyjnie zaangażowani
  3. OSP Sielec – Babcia wie i wiedzę przekazuje, wnuczka uczy się i umie
  4. Aktywne Piaseczno – Zmieniamy swoje otoczenie
  5. OSP Machcin – Ochotnicza Straż Pożarna jako najlepsza forma integracji społecznej- remont świetlicy.
  6. Grupa Inicjatywna z Miedzechowa – Miedzechów integruje, nowe pokolenie wychowuje
  7. Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich Gościeńczyce – Wieś mała, ale nasza – poznaj swojego sąsiada!
  8. Grupa teatralna “AKCJA” – “AKCJA teatr”
  9. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej ANIMATOR – Cyrkowe lato…
  10. Stowarzyszenie Promotor – Tanecznie – Zdrowo – Kolorowo
  11. Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym BIEDRONKI – Rolki na rynku
  12. Klub Uśmiechniętego Seniora – Senioralna kawiarenka w zaczarowanym świecie marzeń
  13. Grupa Seniorska Michałowskie Poziomki – Smaki podniebienia
  14. Fundacja Promyczek Nadziei – Kluseczki – Planszóweczki
  15. Sołectwo Boglewice – Aktywne społeczeństwo
  16. Klub Seniora Złota Jesień Jasieniec – Seniorzy zdrowo i sportowo
  17. Koło Seniora FAMILIA Grójec – Uwolnij pasję, doskonal duszę
  18. Gospodynie z Nowej Wsi – Bezpieczna wieś – szczęśliwy mieszkańcy
  19. Grupa nauczycieli przy Publicznej Szkole Podstawowej w Drwalewie – Powróćmy jak za dawnych lat…
  20. WARG – Warecki Klub Gier Planszowych – Warka Gra! – Warcon 2017

Rok 2016:

  1. Klub Seniora Złota Jesień z Jasieńca – Artystyczne Centrum Integracji Lokalnej Społeczności – Do [ręko]dzieła!
  2. Grupa nauczycieli z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  w Nowej Wsi – Zmieniamy swoje podwórko
  3. Grupa Krobowianka z Krobowa – Wiata na lata- od maluszka do staruszka
  4. Klub Seniora Pełnia Życia działający przy Gminnym Domu Kultury w Chynowie  – Nowoczesny, aktywny senior
  5. Grójeckie Forum Charytatywno-Kulturalne Alfa – W wakacje odkryj w sobie pasję!
  6. Rada Rodziców przy Publicznym Gimnazjum w Jasieńcu – Sportowa (re)animacja- rodzinna integracja
  7. Grupa Seniora Michałów – Świetlica wizytówką naszej wsi
  8. Uczniowski Klub Sportowy GROT Chynów – Nasze lokalne Euro 2016
  9. Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu – Moja mama bez snapchata
  10. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej ANIMATOR – Smakowite podróże dookoła świata…
  11. Grójecki Klub Gier i Fantastyki GROFAN – Geek Expansion – konwent gier i fantastyki
  12. Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Machcinie – Dlaczego woda tak a drożdżówka nie?
  13. Ochotnicza Straż Pożarna Zbrosza Duża – Wakacje w OSP Zbrosza Duża 2016
  14. Grupa Nauczycieli przy Publicznej Szkole Podstawowej w Budziszynku- Szkoła łączy pokolenia
  15. Grupa Nauczycieli przy Zespole Szkół w Drwalewie – Nasze magiczne miejsce
  16. Grupa inicjatywna rodziców z Sułkowic – Warsztaty integracyjne wraz z zajęciami terapeutycznymi dla dzieci i rodziców
  17. Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Tęcza” – Dzielmy się swoimi pasjami! Razem z dziećmi i seniorami!
  18. Inicjatywa Na Rzecz Pięknego Końca Świata z Bończy – Owoc naszej pasji

Rok 2015:

  1. Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grójecka NOVUM: V Grójecka Dycha – Aktywizuje dzieci, młodzież i dorosłych
  2. Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu: Rycerska Biblioteka
  3. Grupa nauczycieli przy Zespole Szkół w Drwalewie: Łapmy ulotne chwile
  4. Rada Pedagogiczna Publicznej Szkoły Podstawowej w Pieczyskach:Ten teatr jest nasz- poznajmy się lepiej.
  5. Uczniowski Klub Sportowy Grot Chynów: Aktywne weekendy
  6. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Chynów „Promotor”: Sobotnie Gry Terenowe
  7. Zespół Nauczycieli Publicznego Gimnazjum w Chynowie: Tu jest moje miejsce. Tu jest mój dom
  8. Zespół Wokalny Anima z Rososzy: Głosy z cienia
  9. Klub Emeryta „Pełnia życia” przy Gminnym Domu Kultury w Chynowie: Zróbmy coś dla innych, zróbmy coś dla siebie
  10. WARG – Warecki Klub Gier Planszowych i Fantastyki  Zgrajmy się! Spotkania z grami planszowymi
  11. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Stara Warka: Zawsze razem na powietrzu i pod dachem
  12. Grupa współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Ostrołęce: Mamy lokal- i co dalej?
  13. Grupa inicjatywna przy Świetlicy w Laskach: W zdrowym ciele zdrowy duch…
  14. Klub Seniora „Młodzi Duchem” z Michalczewa: Zatańczmy jak za dawnych lat
  15. Gospodynie z Nowej Wsi przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi: Przez gotowanie lepsze poznanie
  16. Inicjatywa Na Rzecz Pięknego Końca Świata z Bończy: Najpiękniejsza z(e) Wsi
  17. Pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy a zarazem mieszkańcy Łychowskiej Woli, Koziegłów, Przydróżka: Przełam bariery- Spotkajmy się przy altanie
  18. Uczniowski Klub Sportowy ISKRA przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zbroszy Dużej: Iskra Tour – w poszukiwaniu miejsc pięknych i zapomnianych
  19. Grupa kobiet z Gminy Jasieniec: Staropolskie obyczaje jasienieckie wykonanie.

Rok 2014:

  1. Rada Pedagogiczna przy PSP Zalesie – Na lokalnej scenie
  2. Grupa nauczycieli przy ZSP Drwalew – Spotkajmy się przy książce
  3. KLUB “MAMA CAFFE” przy Gminnym Domu Kultury w Chynowie – Akademia Rękodzieła Artystycznego
  4. Grupa nauczycieli przy PSP w Budziszynku – Z piosenką przez życie
  5. Koło Teatralne MASKA przy PSP w Sielcu – Razem w życiu, razem na scenie – zróbmy wspólnie przedstawienie
  6. Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży  MGBP w Grójcu – Z Biblioteką- przejdę przez życie z pasją!
  7. GRUPA KROBOWIANKA – Działając razem, wygrywamy wszyscy
  8. Samorząd Uczniowski PG Jasieniec – Nie ma przyszłości bez przeszłości
  9. Ochotnicza Straż Pożarna w Zbroszy Dużej – Pracuj z nami cz. II
  10. Samorząd Uczniowski przy ZSP Jasieniec – Smak świątecznej tradycji
  11. Klub Sportowy Start Pułaski Warka – Sprawdź swoją formę
  12. PTTK Oddział im. Wiktora Krawczyka w Warce – Turystyka łączy pokolenia
  13. Grupa Pań ze wsi Michalczew – Wspólna praca wieś Michalczew wzbogaca
  14. Inicjatywa na Rzecz Pięknego Końca Świata w Bończy – W Bończy świat się nie kończy
  15. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Stara Warka – Jedz zdrowo, ruszaj się zdrowo
  16. Rada Rodziców Publicznego Gimnazjum w Warce – Podróż muzyczno-taneczna na przestrzeni lat
  17. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej “ANIMATOR” – Co nasi przodkowie jadali kiedy byli mali? – międzypokoleniowe spotkania kulinarne

Rok 2013:
1.Uczniowski Klub Sportowy GROT – ,,Sport na plaży”
2.Rada Pedagogiczna  z PSP w Pieczyskach – ,,Biblioteka   – miejsce, które łączy pokolenia”
3.Grupa Nauczycieli przy PSP w Budziszynku – ,,Kurtyna w górę! – witajcie w szkolnym teatrze”
4.Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Chynów – ,,Rowerem przez Gminę Chynów”
5.Grupa Teatralna Capitalle przy GOK w Chynowie – ,,Projekt: Strefa Sceny”
6.Grupa nauczycieli przy PSP w Drwalewie – ,,Świadomy rodzic to szczęśliwe dziecko”
7.Koło Teatralne MASKA przy Publicznej Szkole Podstawowej w Sielcu – ,,Diabelsko trudna sztuka, czyli bliskie spotkanie z musikalem”
8.Grupa nauczycieli działająca przy PSP w Jasieńcu – ,,Mam  talent! Zobaczcie! Podziwiajcie!”
9.Ochotnicza Straż Pożarna w Boglewicach – ,,Nasza Dekoratornia”
10.Szkolny Uniwersytet Ludowy przy ZSP  w Jasieńcu – ,,Każdy człowiek artystą II”
11.OSP Zbrosza Duża – ,,Pracuj z nami”
12.Wypożyczalnia dla Dorosłych  Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu – ,,Biblioteka – miejsce przyjazne seniorom”
13.Grupa   Krobowianka – ,,Ogródek Seniora w Krobowie”
14.Dojrzewający rodzice  przy PSP nr 2  w Warce – ,,Inny nie  znaczy gorszy”
15.Stowarzyszenie Rozwoju wsi Stara Warka – ,,Razem – aktywnie i wesoło”
16.Klub Żołnierzy Rezerwy  w Warce – ,,Rozwój postaw patriotyczno-obronnych mieszkańców Warki”
17.PTTK w Warce – ,,Turystyka z zagadkami”
18.Grupa Wesołe Piaseczno – ,,Owocowy raj”
19.Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Aktywności lokalnej „ANIMATOR” – ,,Wędrówki z Pyzą…czyli wprowadzenie do kultury ludowej metodami pedagogiki zabawy”
20.Grupa Filmowa „Perspektywa” – ,,Projekt : Film promocją Warki”

Rok 2012:
1.Zespół teatralny „Capitalle” przy Domu Kultury w Chynowie- “Piramida Marzeń”
2.Nauczyciele PSP Pieczyska- „Żyję Zdrowo-Bo Sportowo”
3.Nauczyciele PSP Budziszynek- “Trzymaj formę, Czyli Żyj Zdrowo Na Sportowo”
4.Nauczyciele PSP Zalesie- “Rozwijamy Artystyczne Talenty”
5.Stowarzyszenie Animator- “Bez Tradycji Nie Ma Kultury”
6.Stowarzyszenie Promotor- “Zdrowie Od Kuchni
7.PSP Sielec-  “Klub GARDEROBA – Okolicy  Ozdoba”
8.Stowarzyszenie z Bądkowa- “Witajcie W Naszej Bajce”
9.Wypożyczalnia MGBP Grójec- “Wesołe Jest Życie Seniora – Z Biblioteką”
10.Stowarzyszenie Biedronki- „My… Wy… Oni… Poznajmy się – Nie Bądźmy Anonimowi”
11.Mieszkańcy z Rytomoczydeł- “Chcemy Tchnąć Ducha Przyjaźni W Naszą Małą Społeczność Wiejską”
12.UKS Iskra- “Bezpieczny Dom – Bezpieczna Okolica”
13.Szkolny Uniwersytet Ludowy przy ZSP- “Jasieniec Kuchnia Polska Wczoraj I Dziś”
14.Grupa ze Starej Warki- “Stara Warka Wieś Z Długą Historią”
15.„45+”czas dla siebie”- “Twórczy „45 +”Letni”
16.Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Cesir Warka- “Z Seniorami Na Start”
17.Rodzice PSP Michałów- My i Wy – “Razem Możemy Więcej”
18.Szkolne Koło Wolontariatu przy PG Warka- “Twórcza Przestrzeń”

Rok 2011:
1.Publiczne Gimnazjum im Władysława Stanisława Reymonta w Chynowie- “Projekt Plaża”
2.Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej ANIMATOR- “Lokalne Centrum Upowszechniania Kultury i Sztuki Regionalnej To Jest To…”
3.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Budziszynku- “Literackie  Zagadki  Szkolnej  Gromadki”
4.Uczniowski Klub Sportowy GROT- “Chynów Sportowe Lato”
5.Uczniowski Klub Sportowy GROT- “Chynów Latem Sportowo – Aktywnie I Zdrowo”
6.Stowarzyszenie  Kobiet  Wiejskich  w Goszczynie- KRASNAL – “Rodzinny Plac Zabaw”
7.Fundacja OKOLICA- “Plac Zabaw W Krobowie”
8.Grójeckie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej- “Grójec Na Sportowo”
9.Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Wacława Skarbimira Laskowskiego w Grójcu- “Podróż Za Jeden Uśmiech- Wiedza Za Dwa”
10.Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Wacława Skarbimira Laskowskiego w Grójcu- “Biblioteka dla Seniora”
11.Ochotnicza Straż Pożarna w Boglewicach- “Powracamy Do Tradycji”
12.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Jasieńcu- “Każdy Człowiek Artystą”
13.Uczniowski Klub Sportowy KRASKA Jasieniec- “Przyjaźń , Zabawa I Rywalizacja Sportowa W Gminie Jasieniec”
14.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach- “Coolturyści Pod Jabłonką”
15.Stowarzyszenie “3majmy się razem”- “Świetlica w Starej Warce-Nasze Wspólne Miejsce”
16.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. 1 PLM ”Warszawa” w Warce- “Daj Siebie Innym”
17.Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka  w Warce- “Wolontariat Na TAK”

Rok 2010:
1.Publiczna Szkoła Podstawowa  im. Poetów Polskich w Zalesiu- “Szczęśliwy Maluch”
2.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Machcinie- “Modernizacja I Rozbudowa Placu Zabaw Przy Szkole Podstawowej W Machcinie”
3.PG im. Władysława Stanisława Reymonta w Chynowie- “Folklor Ziemi Grójeckiej – Odkrywamy I Promujemy Dziedzictwo Naszych Przodków”
4.Uczniowski Klub Sportowy GROT- “Orliki Na Start”
5.Zespół Szkół w Drwalewie- “Życie To Najcenniejszy Dar”
6.Publiczna  Szkoła  Podstawowa  w  Sielcu- “Telewizję  Porzucamy – Do  Teatru  Zapraszamy”
7.Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Gminy Goszczyn-  “„BOCIEK” – Baza Sportowa W Bądkowie”
8.Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grójcu- “Młodzieżżaki – Myśli i Słowa”
9.Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu im. Wacława Skarbimira Laskowskiego- “Och! Zuźka, Ty To Potrafisz”
10.Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu im. Wacława Skarbimira Laskowskiego- „2010 – Rok Chopina”
11.Stowarzyszenie “Pinokio”- “Nie Piję, Nie Biorę, Nie Palę – Wypoczywam”
12.Stowarzyszenie Kultura i Sport- “Kino Plenerowe – Od Chaplina Do Avatara”
13.Stowarzyszenie WGR- “Letni Piknik Sportowy”
14.Stowarzyszenie WGR- “Biegać, Skakać, Latać, Pływać I Się W Sporcie Odnajdywać”
15.Stowarzyszenie WGR- “”Sztuka” integracji”
16.Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej- “Szerzenie Świadomości Krwiodawstwa Na Terenie Gminy I Miasta Grójec”
17.Ochotnicza Straż Pożarna Boglewice- “Zróbmy Coś Dla Innych – Wyjdź Z Ukrycia  i Dołącz Do Nas”
18.Stowarzyszenie “Szansa dla dziecka”- “Ratuj Życie Zawodowo”
19.Uczniowski Klub Sportowy „Iskra” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zbroszy Dużej- “Odblaskowe Wakacje Z ISKRĄ w Zbroszy Dużej”
20.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Jasieńcu- “Zatrzymać Czas”
21.Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Wysockiego w Warce- “My Młodzież”
22.Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział im. Wiktora Krawczyka w Warce- “Na Ścieżkach Historii”

Rok 2009:
1.UKS GROT Chynów- “Lokalnie Na Sportowo”
2.Zespół folklorystyczny Ziemii Grójeckiej przy Publicznym Gimnazjum w Chynowie- “Śladami Polskich Etnografów – Folklor Łączy Pokolenia”
3.Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu- “Aby Maluchom Się Nie Nudziło”
4.OSP Grobice- “OSP – Aktywna I Przyjazna Jest”
5.Publiczna Szkoła Podstawowa w Drwalewie- “…Bo Liczy Się Sport I Dobra Zabawa”
6.Publiczna Szkoła Podstawowa w Budziszynku- “Nasze Dziedzictwo – Szkolna Izba Regionalna”
7.Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Gminy Goszczyn- “Świetlik- Miejsce Wolnego Czasu Dla Dzieci I Młodzieży W Bądkowie”
8.Szkolny Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Sielcu- “Aktywność  Sportowa I Rodzina Zdrowa”
9.Młodzieżowa Szkoła Drugiej Szansy przy MGOPS w Grójcu- “Muzyka – Słyszalny Krajobraz”
10.Warsztat Terapii Zajęciowej przy Parafii Miłosierdzia Bożego- “„CZAS” na INTEGRACJĘ”
11.Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży MGBP w Grójcu Koszmarny- “Karolek Z Mojej Ulicy”
12.Stowarzyszenie KiS Grójecki- “Festiwal Rockowy GOFER II”
13.Czytelnia MGBP w Grójcu- “Piękno Użyteczne – Ginące Zawody”
14.Stowarzyszenie WGR- “Letni Piknik Sportowy”
15.OSP Boglewice- “Razem Dla Wszystkich”
16.Stowarzyszenie Szansa dla Dziecka- “Ratunku! Pomocy! – Udzielę Jej. Nie Boję Się”
17.Przedszkole w Jasieńcu- “Warsztaty Wspierające Rozwój Dziecka I Jego Rodziny”
18.Uczniowski Klub Sportowy ISKRA- “Rozwijamy Się Przez Sport, Uczymy Przez Obserwacje”
19.Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieńcu- “Świetlica Moich Marzeń”
20.Publiczne Gimnazjum w Jasieńcu- “Chwytaj Dzień, Ale Mądrze”
21.PTTK w Warce- “Wędruj Z Nami!”
22.Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu TĘCZA- “Trenuj Z Nami”
23.UKS Olimpic Warka- “Sport To Wielka Przygoda – Nie Przegap Jej!”
24.Redakcja Liceum Ogólnokształcącego w Warce- “Żywopłot”
25.Grupa SLASH przy ZSP w Warce- “Slash – Pokaz Mody Na Miarę Mediolanu”

Rok 2008:
1.Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Pieczyskach- “Tęczowa Kraina”
2.Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Tadeusza  Stokowskiego w  Watraszewie- “Tak Nauczył Nas Żyć Patron Szkoły”
3.Publiczna Szkoła Podstawowa w Drwalewie- “Wieża Babel”
4.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Machcinie- “Mała Szkoła-Duża Szansa”
5.Publiczne Gimnazjum  im. W.Reymonta w Chynowie- “Wakacje Z Muzyką Ludową – Tańczmy, Śpiewajmy i Grajmy! Folklor Też Może Być Fajny!”
6.Uczniowski Klub Sportowy GROT Chynów- “Sport Is Life – Reszta Nieistotna”
7.Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu- “Z Poezją Za Pan Brat’
8. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Gminy Goszczyn- Bądkolandia – “Rodzinny Plac Zabaw”
9. Publiczna Szkoła Podstawowa w Sielcu- “Zielona Oaza Zabawy”
10.Publiczna Szkoła Podstawowa w Częstoniewie- “Zagospodarowanie Czasu  Wolnego Dzieci  Przy Świetlicy Socjoterapeutycznej w PSP Częstoniew”
11.Publiczna Szkoła Podstawowa w Bikówku- “Bezpieczne Boisko”
12.Liceum Ogólnokształcące im. P.Skargi w Grójcu- “Centrum Multimedialne – Szkolne Studio Telewizyjno-Filmowe”
13.Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu- “Tajemniczy Ogród Marzeń”
14.Stowarzyszenie WGR Grójecki- Festiwal Rockowy – “GoFeR”
15.Publiczne Gimnazjum im. Prymasa Tysiąclecia w Grójcu- “Kariera Jabłka Zaczęła Się W Raju I Trwa”
16.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu- “Dziupla – Plac Zabaw Dla Dzieci”
17.Publiczna Szkoła Podstawowa w Lesznowoli- “Kraina Fantazji”
18.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu- “TFT – Nowe Słońce”
19.Ludowy Klub Sportowy OGRODNIK- “Grójec Kuźnią Talentów Tenisa Stołowego – Dalszy Pozytywny Rozwój”
20.Uczniowski Klub Sportowy ISKRA- “Ty Ratujesz – Ratują Ciebie”
21.Publiczne Gimnazjum  im. K. K. Baczyńskiego w Jasieńcu- “O Życiu Decydują Chwile”
22.Stowarzyszenie PRZYSZŁOŚĆ DZIECKA- “Pokolenie JPII”
23.Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze im. Wiktora Krawczyka w Warce- “Turystyka Fascynuje – Do Działania Inspiruje”
24.Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych TĘCZA- “Namaluj Mi Świat”
25.Stowarzyszenie PRZYSZŁOŚĆ DZIECKA- “Mamy Club”
26.Klub Kajakowy KOREK Warka- “Czas Wolny – Czas Dla Sportu I Rekreacji”
27. Uczniowski Klub Sportowy OLIMPIC Warka- “Pływajmy Razem”

Rok 2007:
1.PSP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Budziszynku- „Nasza Strona Świata”
2.PSP im. Jana Brzechwy w Sułkowicach- „Dzień Unii Europejskiej”
3.PSP w Drwalewie- „Kolorowy Świat Malucha”
4.UKS GROT Chynów- „Jak Chuck Norris”
5.PG im. Wł. St. Reymonta w Chynowie- „Z Przeszłością W Przyszłość”
6.PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Chynowie- „Zielona Klasa” – wymarzone miejsce nauki i relaksu
7.Ludowy Klub Sportowy OGRODNIK- „Grójec kuźnią talentów tenisa stołowego”
8.Fundacja Szansa – Lesznowola- “Gazeta Lokalna –JEZIORKA– Warsztaty Dziennikarskie”
9.Samorząd Szkolny Liceum Ogólnokształcącego w Grójcu- „Szkolna Rozgłośnia Radiowa”
10.Młodzieżowa Szkoła Drugiej Szansy- „Od Kołowrotka Do Maszyny Do Szycia”
11.PSP im. Juliana Suskiego w Jasieńcu- „MŁODY EKO – PRZYRODNIK  –  Żeby Chronić, Trzeba Poznać”
12.Uczniowski Klub Sportowy ISKRA- „Wychowanie To Dzieło Miłości”
13.PG w Jasieńcu- „Życie Jest Wędrówką Człowieka Poprzez Jego Historię I Tradycję”
14.ZSP Nowa Wieś- „Kuźnia Dobrych Przykładów”
15.Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „TĘCZA” w Warce- „Smakuj Z Nami”
16.PTTK oddział im. Wiktora Krawczyka w Warce- „Ścieżkami Krajoznawców Czyli Krajoznawcze Podróże Małe I Duże”
17.OSP Konary- „I Ty Możesz Zostać Strażakiem”
18.UKS WYSOCKI przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Warce- „Przez Sport Do Wychowania I Rozwoju”
19.UKS OLIMPIC- „Pływanie, Zdrowie, Rywalizacja”
20.Klub Kajakowy Korek Warka- „Piękna Jest Nasza Rzeka – Spływy Kajakowe”
21.Stowarzyszenie “3majmy się razem”- „Świetlica Osiedlowa”

Rok 2006:
1.PSP w Budziszynku- “Szkoła Z Uśmiechem”
2.PSP im. K. Makuszyńskiego w Chynowie- „Plac Zabaw Dla Dzieci- Ogródek Jordanowski”
3.Zespół Szkół w Drwalewie- “Od Lwa I Drwala Do Drwalewa”
4.PSP w Zalesiu- “Święto Dojrzałego Jabłuszka”
5.WGR Grójecka Grupa Rowerowa / Klub Kajakowy KOREK Warka- “Roweriada 2006”
6.119 DH “Słoneczni”  / PSP im. J. Suskiego w Jasieńcu- “Cudze Chwalicie, Swego Nie Znacie”
7.PSP im. Juliana Suskiego w Jasieńcu    – “Młodzi Detektywi Przyrody”
8.Uczniowski Klub Sportowy ISKRA- “Wychowujemy “Latorośle” Przez Sport”
9.PSP im. Zygmunta Nowickiego w Konarach- “Cooltora Pod Jabłonką”
10.Chór im. Grzegorza Wielkiego / PSP 4 im J.P.II w Warce- “Muzyka Organowa Inspiracją Do Poznania Sztuki”
11.Ośrodek Kultury Sportu i Wypoczynku w Warce- “Letni Puchar Siatkówki Plażowej – Warka 2006”
12.Klub Kajakowy KOREK Warka- “Lato Z Kajakiem Nad Pilicą”
13.Szkolne Koło Wolontariatu / Publiczne Gimnazjum nr 1 im S. Marciniaka w Warce- “I Ty Pomóc Możesz Dziś”
14.Muzeum im K. Pułaskiego w Warce- “Cykl Koncertów Muzzeum Jazz”
15.Uczniowski Klub Sportowy “OLIMPIC” przy OKSiW w Warce- “Pływanie, Zdrowie, Rywalizacja”