W zdrowym ciele, zdrowe… Laski

Kolejnym, czwartym już projektem “Działaj Lokalnie”, który będzie w tym roku realizowany na terenie gminy Warka to działanie Grupy Inicjatywnej przy Świetlicy w Laskach pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch…”. Głównym celem projektu jest polepszenie warunków do aktywnego spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież na terenie Świetlicy w Laskach.

By żyło się lepiej zrobimy sobie… wiatę

Kolejnym projektem “Działaj Lokalnie”, który będzie realizowany w tym roku na terenie gminy Warka jest pomysł Stowarzyszenia Rozwoju Wsi  Stara Warka pt. „Zawsze razem na powietrzu i pod dachem”. Projekt polega na stworzeniu przy Świetlicy w Starej Warce miejsca do wspólnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz wspólne zadbanie o estetykę otoczenia tego miejsca. Dwa lata temu dzięki…

Najpiękniejsza z(e) Wsi… – która?

Kilka dni temu rozpoczęliśmy prezentacje projektów “Działaj Lokalnie” realizowanych w tym roku w gminie Warka. Zaczęliśmy od projektu “Zgrajmy się! – Spotkania z grami planszowymi” realizowanego przez Warecki Klub Gier Planszowych i Fantastyki “WARG” (kliknij tutaj). Dzisiaj czas na kolejną odsłonę aktywności lokalnej realizowanej dzięki dotacjom “Działaj Lokalnie”.

Po pierwsze… “Zgrajmy się!”

W tegorocznej edycji Programu “Działaj Lokalnie” aż 7 projektów będzie realizowanych na terenie gminy Warka. Będziemy chcieli systematycznie przybliżać je Państwu zachęcając jednocześnie do uczestnictwa w zaproponowanych działaniach. Jako pierwszy projekt “Zgrajmy się! – Spotkania z grami planszowymi” realizowany przez Warecki Klub Gier Planszowych i Fantastyki “WARG”.