W latach 2006-2015 dotowanych było 201 projektów. Oto pełna lista projektów:

 

Rok 2015:

  1. Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grójecka NOVUM: V Grójecka Dycha – Aktywizuje dzieci, młodzież i dorosłych
  2. Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu: Rycerska Biblioteka
  3. Grupa nauczycieli przy Zespole Szkół w Drwalewie: Łapmy ulotne chwile
  4. Rada Pedagogiczna Publicznej Szkoły Podstawowej w Pieczyskach:Ten teatr jest nasz- poznajmy się lepiej.
  5. Uczniowski Klub Sportowy Grot Chynów: Aktywne weekendy
  6. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Chynów „Promotor”: Sobotnie Gry Terenowe
  7. Zespół Nauczycieli Publicznego Gimnazjum w Chynowie: Tu jest moje miejsce. Tu jest mój dom
  8. Zespół Wokalny Anima z Rososzy: Głosy z cienia
  9. Klub Emeryta „Pełnia życia” przy Gminnym Domu Kultury w Chynowie: Zróbmy coś dla innych, zróbmy coś dla siebie
  10. WARG – Warecki Klub Gier Planszowych i Fantastyki  Zgrajmy się! Spotkania z grami planszowymi
  11. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Stara Warka: Zawsze razem na powietrzu i pod dachem
  12. Grupa współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Ostrołęce: Mamy lokal- i co dalej?
  13. Grupa inicjatywna przy Świetlicy w Laskach: W zdrowym ciele zdrowy duch…
  14. Klub Seniora „Młodzi Duchem” z Michalczewa: Zatańczmy jak za dawnych lat
  15. Gospodynie z Nowej Wsi przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi: Przez gotowanie lepsze poznanie
  16. Inicjatywa Na Rzecz Pięknego Końca Świata z Bończy: Najpiękniejsza z(e) Wsi
  17. Pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy a zarazem mieszkańcy Łychowskiej Woli, Koziegłów, Przydróżka: Przełam bariery- Spotkajmy się przy altanie
  18. Uczniowski Klub Sportowy ISKRA przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zbroszy Dużej: Iskra Tour – w poszukiwaniu miejsc pięknych i zapomnianych
  19. Grupa kobiet z Gminy Jasieniec: Staropolskie obyczaje jasienieckie wykonanie.

Rok 2014:

  1. Rada Pedagogiczna przy PSP Zalesie – Na lokalnej scenie
  2. Grupa nauczycieli przy ZSP Drwalew – Spotkajmy się przy książce
  3. KLUB „MAMA CAFFE” przy Gminnym Domu Kultury w Chynowie – Akademia Rękodzieła Artystycznego
  4. Grupa nauczycieli przy PSP w Budziszynku – Z piosenką przez życie
  5. Koło Teatralne MASKA przy PSP w Sielcu – Razem w życiu, razem na scenie – zróbmy wspólnie przedstawienie
  6. Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży  MGBP w Grójcu – Z Biblioteką- przejdę przez życie z pasją!
  7. GRUPA KROBOWIANKA – Działając razem, wygrywamy wszyscy
  8. Samorząd Uczniowski PG Jasieniec – Nie ma przyszłości bez przeszłości
  9. Ochotnicza Straż Pożarna w Zbroszy Dużej – Pracuj z nami cz. II
  10. Samorząd Uczniowski przy ZSP Jasieniec – Smak świątecznej tradycji
  11. Klub Sportowy Start Pułaski Warka – Sprawdź swoją formę
  12. PTTK Oddział im. Wiktora Krawczyka w Warce – Turystyka łączy pokolenia
  13. Grupa Pań ze wsi Michalczew – Wspólna praca wieś Michalczew wzbogaca
  14. Inicjatywa na Rzecz Pięknego Końca Świata w Bończy – W Bończy świat się nie kończy
  15. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Stara Warka – Jedz zdrowo, ruszaj się zdrowo
  16. Rada Rodziców Publicznego Gimnazjum w Warce – Podróż muzyczno-taneczna na przestrzeni lat
  17. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej „ANIMATOR” – Co nasi przodkowie jadali kiedy byli mali? – międzypokoleniowe spotkania kulinarne

Rok 2013:
1.Uczniowski Klub Sportowy GROT – ,,Sport na plaży”
2.Rada Pedagogiczna  z PSP w Pieczyskach – ,,Biblioteka   – miejsce, które łączy pokolenia”
3.Grupa Nauczycieli przy PSP w Budziszynku – ,,Kurtyna w górę! – witajcie w szkolnym teatrze”
4.Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Chynów – ,,Rowerem przez Gminę Chynów”
5.Grupa Teatralna Capitalle przy GOK w Chynowie – ,,Projekt: Strefa Sceny”
6.Grupa nauczycieli przy PSP w Drwalewie – ,,Świadomy rodzic to szczęśliwe dziecko”
7.Koło Teatralne MASKA przy Publicznej Szkole Podstawowej w Sielcu – ,,Diabelsko trudna sztuka, czyli bliskie spotkanie z musikalem”
8.Grupa nauczycieli działająca przy PSP w Jasieńcu – ,,Mam  talent! Zobaczcie! Podziwiajcie!”
9.Ochotnicza Straż Pożarna w Boglewicach – ,,Nasza Dekoratornia”
10.Szkolny Uniwersytet Ludowy przy ZSP  w Jasieńcu – ,,Każdy człowiek artystą II”
11.OSP Zbrosza Duża – ,,Pracuj z nami”
12.Wypożyczalnia dla Dorosłych  Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu – ,,Biblioteka – miejsce przyjazne seniorom”
13.Grupa   Krobowianka – ,,Ogródek Seniora w Krobowie”
14.Dojrzewający rodzice  przy PSP nr 2  w Warce – ,,Inny nie  znaczy gorszy”
15.Stowarzyszenie Rozwoju wsi Stara Warka – ,,Razem – aktywnie i wesoło”
16.Klub Żołnierzy Rezerwy  w Warce – ,,Rozwój postaw patriotyczno-obronnych mieszkańców Warki”
17.PTTK w Warce – ,,Turystyka z zagadkami”
18.Grupa Wesołe Piaseczno – ,,Owocowy raj”
19.Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Aktywności lokalnej „ANIMATOR” – ,,Wędrówki z Pyzą…czyli wprowadzenie do kultury ludowej metodami pedagogiki zabawy”
20.Grupa Filmowa „Perspektywa” – ,,Projekt : Film promocją Warki”

Rok 2012:
1.Zespół teatralny „Capitalle” przy Domu Kultury w Chynowie- „Piramida Marzeń”
2.Nauczyciele PSP Pieczyska- „Żyję Zdrowo-Bo Sportowo”
3.Nauczyciele PSP Budziszynek- „Trzymaj formę, Czyli Żyj Zdrowo Na Sportowo”
4.Nauczyciele PSP Zalesie- „Rozwijamy Artystyczne Talenty”
5.Stowarzyszenie Animator- „Bez Tradycji Nie Ma Kultury”
6.Stowarzyszenie Promotor- „Zdrowie Od Kuchni
7.PSP Sielec-  „Klub GARDEROBA – Okolicy  Ozdoba”
8.Stowarzyszenie z Bądkowa- „Witajcie W Naszej Bajce”
9.Wypożyczalnia MGBP Grójec- „Wesołe Jest Życie Seniora – Z Biblioteką”
10.Stowarzyszenie Biedronki- „My… Wy… Oni… Poznajmy się – Nie Bądźmy Anonimowi”
11.Mieszkańcy z Rytomoczydeł- „Chcemy Tchnąć Ducha Przyjaźni W Naszą Małą Społeczność Wiejską”
12.UKS Iskra- „Bezpieczny Dom – Bezpieczna Okolica”
13.Szkolny Uniwersytet Ludowy przy ZSP- „Jasieniec Kuchnia Polska Wczoraj I Dziś”
14.Grupa ze Starej Warki- „Stara Warka Wieś Z Długą Historią”
15.„45+”czas dla siebie”- „Twórczy „45 +”Letni”
16.Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Cesir Warka- „Z Seniorami Na Start”
17.Rodzice PSP Michałów- My i Wy – „Razem Możemy Więcej”
18.Szkolne Koło Wolontariatu przy PG Warka- „Twórcza Przestrzeń”

Rok 2011:
1.Publiczne Gimnazjum im Władysława Stanisława Reymonta w Chynowie- „Projekt Plaża”
2.Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej ANIMATOR- „Lokalne Centrum Upowszechniania Kultury i Sztuki Regionalnej To Jest To…”
3.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Budziszynku- „Literackie  Zagadki  Szkolnej  Gromadki”
4.Uczniowski Klub Sportowy GROT- „Chynów Sportowe Lato”
5.Uczniowski Klub Sportowy GROT- „Chynów Latem Sportowo – Aktywnie I Zdrowo”
6.Stowarzyszenie  Kobiet  Wiejskich  w Goszczynie- KRASNAL – „Rodzinny Plac Zabaw”
7.Fundacja OKOLICA- „Plac Zabaw W Krobowie”
8.Grójeckie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej- „Grójec Na Sportowo”
9.Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Wacława Skarbimira Laskowskiego w Grójcu- „Podróż Za Jeden Uśmiech- Wiedza Za Dwa”
10.Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Wacława Skarbimira Laskowskiego w Grójcu- „Biblioteka dla Seniora”
11.Ochotnicza Straż Pożarna w Boglewicach- „Powracamy Do Tradycji”
12.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Jasieńcu- „Każdy Człowiek Artystą”
13.Uczniowski Klub Sportowy KRASKA Jasieniec- „Przyjaźń , Zabawa I Rywalizacja Sportowa W Gminie Jasieniec”
14.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach- „Coolturyści Pod Jabłonką”
15.Stowarzyszenie „3majmy się razem”- „Świetlica w Starej Warce-Nasze Wspólne Miejsce”
16.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. 1 PLM ”Warszawa” w Warce- „Daj Siebie Innym”
17.Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka  w Warce- „Wolontariat Na TAK”

Rok 2010:
1.Publiczna Szkoła Podstawowa  im. Poetów Polskich w Zalesiu- „Szczęśliwy Maluch”
2.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Machcinie- „Modernizacja I Rozbudowa Placu Zabaw Przy Szkole Podstawowej W Machcinie”
3.PG im. Władysława Stanisława Reymonta w Chynowie- „Folklor Ziemi Grójeckiej – Odkrywamy I Promujemy Dziedzictwo Naszych Przodków”
4.Uczniowski Klub Sportowy GROT- „Orliki Na Start”
5.Zespół Szkół w Drwalewie- „Życie To Najcenniejszy Dar”
6.Publiczna  Szkoła  Podstawowa  w  Sielcu- „Telewizję  Porzucamy – Do  Teatru  Zapraszamy”
7.Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Gminy Goszczyn-  „„BOCIEK” – Baza Sportowa W Bądkowie”
8.Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grójcu- „Młodzieżżaki – Myśli i Słowa”
9.Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu im. Wacława Skarbimira Laskowskiego- „Och! Zuźka, Ty To Potrafisz”
10.Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu im. Wacława Skarbimira Laskowskiego- „2010 – Rok Chopina”
11.Stowarzyszenie „Pinokio”- „Nie Piję, Nie Biorę, Nie Palę – Wypoczywam”
12.Stowarzyszenie Kultura i Sport- „Kino Plenerowe – Od Chaplina Do Avatara”
13.Stowarzyszenie WGR- „Letni Piknik Sportowy”
14.Stowarzyszenie WGR- „Biegać, Skakać, Latać, Pływać I Się W Sporcie Odnajdywać”
15.Stowarzyszenie WGR- „”Sztuka” integracji”
16.Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej- „Szerzenie Świadomości Krwiodawstwa Na Terenie Gminy I Miasta Grójec”
17.Ochotnicza Straż Pożarna Boglewice- „Zróbmy Coś Dla Innych – Wyjdź Z Ukrycia  i Dołącz Do Nas”
18.Stowarzyszenie „Szansa dla dziecka”- „Ratuj Życie Zawodowo”
19.Uczniowski Klub Sportowy „Iskra” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zbroszy Dużej- „Odblaskowe Wakacje Z ISKRĄ w Zbroszy Dużej”
20.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Jasieńcu- „Zatrzymać Czas”
21.Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Wysockiego w Warce- „My Młodzież”
22.Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział im. Wiktora Krawczyka w Warce- „Na Ścieżkach Historii”

Rok 2009:
1.UKS GROT Chynów- „Lokalnie Na Sportowo”
2.Zespół folklorystyczny Ziemii Grójeckiej przy Publicznym Gimnazjum w Chynowie- „Śladami Polskich Etnografów – Folklor Łączy Pokolenia”
3.Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu- „Aby Maluchom Się Nie Nudziło”
4.OSP Grobice- „OSP – Aktywna I Przyjazna Jest”
5.Publiczna Szkoła Podstawowa w Drwalewie- „…Bo Liczy Się Sport I Dobra Zabawa”
6.Publiczna Szkoła Podstawowa w Budziszynku- „Nasze Dziedzictwo – Szkolna Izba Regionalna”
7.Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Gminy Goszczyn- „Świetlik- Miejsce Wolnego Czasu Dla Dzieci I Młodzieży W Bądkowie”
8.Szkolny Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Sielcu- „Aktywność  Sportowa I Rodzina Zdrowa”
9.Młodzieżowa Szkoła Drugiej Szansy przy MGOPS w Grójcu- „Muzyka – Słyszalny Krajobraz”
10.Warsztat Terapii Zajęciowej przy Parafii Miłosierdzia Bożego- „„CZAS” na INTEGRACJĘ”
11.Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży MGBP w Grójcu Koszmarny- „Karolek Z Mojej Ulicy”
12.Stowarzyszenie KiS Grójecki- „Festiwal Rockowy GOFER II”
13.Czytelnia MGBP w Grójcu- „Piękno Użyteczne – Ginące Zawody”
14.Stowarzyszenie WGR- „Letni Piknik Sportowy”
15.OSP Boglewice- „Razem Dla Wszystkich”
16.Stowarzyszenie Szansa dla Dziecka- „Ratunku! Pomocy! – Udzielę Jej. Nie Boję Się”
17.Przedszkole w Jasieńcu- „Warsztaty Wspierające Rozwój Dziecka I Jego Rodziny”
18.Uczniowski Klub Sportowy ISKRA- „Rozwijamy Się Przez Sport, Uczymy Przez Obserwacje”
19.Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieńcu- „Świetlica Moich Marzeń”
20.Publiczne Gimnazjum w Jasieńcu- „Chwytaj Dzień, Ale Mądrze”
21.PTTK w Warce- „Wędruj Z Nami!”
22.Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu TĘCZA- „Trenuj Z Nami”
23.UKS Olimpic Warka- „Sport To Wielka Przygoda – Nie Przegap Jej!”
24.Redakcja Liceum Ogólnokształcącego w Warce- „Żywopłot”
25.Grupa SLASH przy ZSP w Warce- „Slash – Pokaz Mody Na Miarę Mediolanu”

Rok 2008:
1.Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Pieczyskach- „Tęczowa Kraina”
2.Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Tadeusza  Stokowskiego w  Watraszewie- „Tak Nauczył Nas Żyć Patron Szkoły”
3.Publiczna Szkoła Podstawowa w Drwalewie- „Wieża Babel”
4.Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Machcinie- „Mała Szkoła-Duża Szansa”
5.Publiczne Gimnazjum  im. W.Reymonta w Chynowie- „Wakacje Z Muzyką Ludową – Tańczmy, Śpiewajmy i Grajmy! Folklor Też Może Być Fajny!”
6.Uczniowski Klub Sportowy GROT Chynów- „Sport Is Life – Reszta Nieistotna”
7.Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu- „Z Poezją Za Pan Brat’
8. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Gminy Goszczyn- Bądkolandia – „Rodzinny Plac Zabaw”
9. Publiczna Szkoła Podstawowa w Sielcu- „Zielona Oaza Zabawy”
10.Publiczna Szkoła Podstawowa w Częstoniewie- „Zagospodarowanie Czasu  Wolnego Dzieci  Przy Świetlicy Socjoterapeutycznej w PSP Częstoniew”
11.Publiczna Szkoła Podstawowa w Bikówku- „Bezpieczne Boisko”
12.Liceum Ogólnokształcące im. P.Skargi w Grójcu- „Centrum Multimedialne – Szkolne Studio Telewizyjno-Filmowe”
13.Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu- „Tajemniczy Ogród Marzeń”
14.Stowarzyszenie WGR Grójecki- Festiwal Rockowy – „GoFeR”
15.Publiczne Gimnazjum im. Prymasa Tysiąclecia w Grójcu- „Kariera Jabłka Zaczęła Się W Raju I Trwa”
16.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu- „Dziupla – Plac Zabaw Dla Dzieci”
17.Publiczna Szkoła Podstawowa w Lesznowoli- „Kraina Fantazji”
18.Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu- „TFT – Nowe Słońce”
19.Ludowy Klub Sportowy OGRODNIK- „Grójec Kuźnią Talentów Tenisa Stołowego – Dalszy Pozytywny Rozwój”
20.Uczniowski Klub Sportowy ISKRA- „Ty Ratujesz – Ratują Ciebie”
21.Publiczne Gimnazjum  im. K. K. Baczyńskiego w Jasieńcu- „O Życiu Decydują Chwile”
22.Stowarzyszenie PRZYSZŁOŚĆ DZIECKA- „Pokolenie JPII”
23.Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze im. Wiktora Krawczyka w Warce- „Turystyka Fascynuje – Do Działania Inspiruje”
24.Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych TĘCZA- „Namaluj Mi Świat”
25.Stowarzyszenie PRZYSZŁOŚĆ DZIECKA- „Mamy Club”
26.Klub Kajakowy KOREK Warka- „Czas Wolny – Czas Dla Sportu I Rekreacji”
27. Uczniowski Klub Sportowy OLIMPIC Warka- „Pływajmy Razem”

Rok 2007:
1.PSP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Budziszynku- „Nasza Strona Świata”
2.PSP im. Jana Brzechwy w Sułkowicach- „Dzień Unii Europejskiej”
3.PSP w Drwalewie- „Kolorowy Świat Malucha”
4.UKS GROT Chynów- „Jak Chuck Norris”
5.PG im. Wł. St. Reymonta w Chynowie- „Z Przeszłością W Przyszłość”
6.PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Chynowie- „Zielona Klasa” – wymarzone miejsce nauki i relaksu
7.Ludowy Klub Sportowy OGRODNIK- „Grójec kuźnią talentów tenisa stołowego”
8.Fundacja Szansa – Lesznowola- „Gazeta Lokalna –JEZIORKA– Warsztaty Dziennikarskie”
9.Samorząd Szkolny Liceum Ogólnokształcącego w Grójcu- „Szkolna Rozgłośnia Radiowa”
10.Młodzieżowa Szkoła Drugiej Szansy- „Od Kołowrotka Do Maszyny Do Szycia”
11.PSP im. Juliana Suskiego w Jasieńcu- „MŁODY EKO – PRZYRODNIK  –  Żeby Chronić, Trzeba Poznać”
12.Uczniowski Klub Sportowy ISKRA- „Wychowanie To Dzieło Miłości”
13.PG w Jasieńcu- „Życie Jest Wędrówką Człowieka Poprzez Jego Historię I Tradycję”
14.ZSP Nowa Wieś- „Kuźnia Dobrych Przykładów”
15.Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „TĘCZA” w Warce- „Smakuj Z Nami”
16.PTTK oddział im. Wiktora Krawczyka w Warce- „Ścieżkami Krajoznawców Czyli Krajoznawcze Podróże Małe I Duże”
17.OSP Konary- „I Ty Możesz Zostać Strażakiem”
18.UKS WYSOCKI przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Warce- „Przez Sport Do Wychowania I Rozwoju”
19.UKS OLIMPIC- „Pływanie, Zdrowie, Rywalizacja”
20.Klub Kajakowy Korek Warka- „Piękna Jest Nasza Rzeka – Spływy Kajakowe”
21.Stowarzyszenie „3majmy się razem”- „Świetlica Osiedlowa”

Rok 2006:
1.PSP w Budziszynku- „Szkoła Z Uśmiechem”
2.PSP im. K. Makuszyńskiego w Chynowie- „Plac Zabaw Dla Dzieci- Ogródek Jordanowski”
3.Zespół Szkół w Drwalewie- „Od Lwa I Drwala Do Drwalewa”
4.PSP w Zalesiu- „Święto Dojrzałego Jabłuszka”
5.WGR Grójecka Grupa Rowerowa / Klub Kajakowy KOREK Warka- „Roweriada 2006”
6.119 DH „Słoneczni”  / PSP im. J. Suskiego w Jasieńcu- „Cudze Chwalicie, Swego Nie Znacie”
7.PSP im. Juliana Suskiego w Jasieńcu    – „Młodzi Detektywi Przyrody”
8.Uczniowski Klub Sportowy ISKRA- „Wychowujemy „Latorośle” Przez Sport”
9.PSP im. Zygmunta Nowickiego w Konarach- „Cooltora Pod Jabłonką”
10.Chór im. Grzegorza Wielkiego / PSP 4 im J.P.II w Warce- „Muzyka Organowa Inspiracją Do Poznania Sztuki”
11.Ośrodek Kultury Sportu i Wypoczynku w Warce- „Letni Puchar Siatkówki Plażowej – Warka 2006”
12.Klub Kajakowy KOREK Warka- „Lato Z Kajakiem Nad Pilicą”
13.Szkolne Koło Wolontariatu / Publiczne Gimnazjum nr 1 im S. Marciniaka w Warce- „I Ty Pomóc Możesz Dziś”
14.Muzeum im K. Pułaskiego w Warce- „Cykl Koncertów Muzzeum Jazz”
15.Uczniowski Klub Sportowy „OLIMPIC” przy OKSiW w Warce- „Pływanie, Zdrowie, Rywalizacja”