Nowa grupa seniorska w Jasieńcu

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. miało przyjemność towarzyszyć tworzeniu nowej grupy seniorskiej – tym razem w Jasieńcu. To już kolejna grupa w powiecie grójeckim, która chce aktywnie działać by dać szansę seniorom wyjścia z domu, poznania innych osób, oderwania się od chorób i problemów, zdobycia nowych umiejętności. W Świetlicy Urzędu Gminy Jasieniec zgromadziło się ok. 20 osób. Na spotkaniu seniorzy wybrali swoją liderkę – została nią Teresa Kozyra – nauczyciel w PSP im. Juliana Suskiego w Jasieńcu. Katarzyna Dubeltowicz i Dorota Lenarczyk mogły podzielić się z grupą Jasieńca informacjami – jakie są najważniejsze kroki w uruchomieniu działania, o czym warto pamiętać, co pomaga w aktywnym działaniu.