Spotkanie informacyjne dla liderów grup seniorskich

W nadchodzącą środę 27 maja o godz. 12.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Warce odbędzie się spotkanie informacyjne dla liderów grup seniorskich z grójeckiego. Spotkają się liderzy grup seniorskich z prawie 20 klubów seniora zlokalizowanych na terenie powiatu. Mowa będzie o ofercie, która do końca 2015 roku będzie wspierać rozwój aktywności seniorów poprzez ich uczestnictwo w grupach takich jak kluby seniora, kluby emeryta, Uniwersytety Trzeciego Wieku. W projekcie zaplanowano oprócz imprezy Dnia Aktywności Seniora również wzajemne wizyty pomiędzy grupami, mające na celu integrację i czerpanie z doświadczeń a także liczne szkolenia dla liderów i dofinansowania inicjatyw seniorskich.