STYPENDYŚCI LFS W.A.R.K.A. 2013 WYBRANI!

Dnia 26 września odbyło się posiedzenie komisji Lokalnego Funduszu Stypendialnego. W skład komisji weszli przedstawiciele Partnerów Funduszu w tym:

• Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Wysockiego w Warce,
  • Publicznego Gimnazjum im. księdza Pawła Heintscha w Dębnowoli,
  • Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce,

przedstawicielka lokalnego biznesu wspierającego inicjatywy młodzieżowe Pani Angelika Nowociel z Hurtowni Nowociel w Grzegorzewicach oraz Prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A. – Andrzej Zaręba.

Konferencja AKTYWIZACJA SENIORÓW W GRÓJECKIM

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. i Starosta Powiatu Grójeckiego zapraszają na konferencję pt „Aktywizacja społeczna seniorów w powiecie grójeckim”. Wydarzenie odbędzie się 8 października o godz. 15.30 w Hotelu pod Lasem w Chynowie i jest skierowane do osób zainteresowanych rozwojem aktywności seniorów na terenie powiatu grójeckiego. Konferencję objął patronatem Starosta Grójecki, Wojewoda Mazowiecki i Marszałek Województwa Mazowieckiego. W programie: