Młodzieżowy Animator – zgłoszenia tylko do 13 marca!

Szukasz środków finansowych na naukę a jednocześnie działasz społecznie? Stowarzyszenie W.A.R.K.A. jako Ośrodek Działaj Lokalnie – Partnerska Organizacja Funduszu Stypendialnego im. Grażyny Gęsickiej, zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu grójeckiego do Programu „Młodzieżowy Animator”, w którym można otrzymać stypendium m.in. na opłacenie wymarzonych zajęć pozalekcyjnych, materiałów dydaktycznych czy biletu miesięcznego do szkoły. Zgłosić się można do Konkursu Stypendialnego do 13 marca 2011r.

Poszukujemy wolontariusza lub wolontariuszki

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. poszukuje wolontariusza/wolontariuszki, do organizacji imprezy na okoliczność jubileuszu„5 lat Działaj Lokalnie w powiecie grójeckim”

Poszukujemy osoby w dowolnym wieku, która jest w stanie od marca do czerwca poświęcić od kilku do kilkunastu godzin w tygodniu na pracę społeczną. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania, odpowiedzialności, kreatywności, samoorganizacji, pasji i rzetelności. Zadania przy organizacji imprezy będą związane m.in. z działaniami promocyjnymi, organizacyjnymi, kontaktami bezpośrednimi, telefonicznymi, pisemnymi z realizatorami projektów „Działaj Lokalnie” oraz partnerami Programu – samorządowymi, biznesowymi i medialnymi a także z wydaniem publikacji na okoliczność jubileuszu.