Twój 1 % pomoże nam odmienić czyjeś życie

Warto mieć wpływ (choćby jednoprocentowy) na to jak zostanie wykorzystany nasz podatek. Dlatego trzeba wiedzieć, w jaki sposób i komu, można 1% swego podatku przekazać.
Dlatego do końca kwietnia mogą Państwo przekazać procent swojego podatku dochodowego Stowarzyszeniu W.A.R.K.A. – numer KRS: 0000160318. Każdą podarowaną złotówkę wydamy na prowadzone przez nas projekty. Dzięki Twojej hojności nasze działania będą bardziej skuteczne i obejmą szerszy krąg osób.

Potrzebni nam są liderzy

Jednym z liderów Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności jest Prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A. Andrzej Zaręba. Czym jest Program? Na czym polega praca z tutorem? Czy warto poświęcić 12 miesięcy na liderski rozwój? O swoich doświadczeniach w Programie opowiada w poniższym wywiadzie. Na zdjęciu obok widzimy absolwentów Programu Łukasza Rejera i Andrzeja Zarębę lokalnych społeczników powiatu grójeckiego. Zapraszamy do składania ofert